Polonia Golina Gospodarze

Zbigniew Matczak Kierownik drużyny

marcinek2708

04.10.2014

Dzisiejsze spotkanie zapowiadało się bardzo emocjonująco, ponieważ nasz rywal Warta Krzymów jeszcze przed rokiem grał  w IV lidze. Wiadomo, że aby zdobyć komplet punktów będzie trzeba włożyć dużo sił i walki w to spotkanie. Jednak nasi piłkarze od samego początku wyszli wysokim pressingiem i udowodnili, że dla nich liczą się tylko i wyłącznie 3 pkt!. Już w 5 min po dośrodkowaniu Mateusz Kaszuby piłkę do siatki wpakował Robert Łęt. Kibice nie zdążyli się nacieszyć jedną bramką a już wpadła druga za sprawą Adriana Jóźwiaka, który został idealnie obsłużony przez Michała Ślebiodę. Nasi piłkarze bardzo dobrze weszli w to spotkanie i do końca pierwszej połowy kontrolowali mecz. Tuż przed przerwą kontuzji doznał Kamil Juśkiewicz, którego na początku drugiej połowy zastąpił Tomasz Pilarczyk. Na początku drugiej połowy lepiej wyglądali piłkarze Krzymowa, którzy za wszelką cenę próbowali zmienić rezultat spotkania na swoją korzyść. Defensywa Polonii tego dnia była bardzo szczelna i wszystkie ataki rywala szybko zostały przerywane. Kolejne minuty to głownie gra w środku pola i sporadyczne ataki jednej i drugiej drużyny. W 70 min po bardzo dalekim wybiciu naszego stopera Doriana Andrzejewskiego , obrońca Krzymowa skierował piłkę do własnej bramki. W 81 minucie spotkania piłkarze Krzymowa zdołali strzelić bramkę honorową. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i Polonia zaliczyła 3 zwycięstwo z rzędu, Oby tak dalej!!!